sel robot ịgbado ọkụ na pisitioner na okporo ígwè slide ije
Nkọwa
Ọtụtụ mgbe, ogologo kachasị ogologo bụ 2000mm maka ogwe aka robot ịgbado ọkụ. Ozugbo ọrụ ahụ buru oke ibu iji robot 2000mm, mgbe ahụ, okporo ígwè ala na-agagharị na-enyere aka ịgbatị ogologo njem robot ahụ. Enwere ike ịmepụta kabinet njikwa, isi iyi ike ịgbado ọkụ na akụrụngwa ndị ọzọ ka ọ guzoro n'elu okporo ígwè ahụ.
N'aka nke ọzọ, ihe na-eme ka isi-ọdụ dị n'akụkụ 1 na-enyere aka ijide ọrụ ogologo ahụ ma na-atụgharị iji nweta njikọta ihu na azụ.
Paramita teknụzụ nke onye na-etinye ọnọdụ
| Ụdị nlereanya | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | 1800X800mm / 2500X800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka 600kg/ Ihe dị ka 800kg |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Na-agagharị okporo ígwè teknụzụ paramita
| Ụdị nlereanya | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | 500X500mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 450 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Ngwugwu: Akpa osisi
Oge nnyefe: ụbọchị iri anọ mgbe e mechara ịkwụ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Q: Ọ dịkwa mkpa ka m zụta ihe na-eme ka ọ dabara na robot ịgbado ọkụ?
Azịza: Nke ahụ dabere na mgbagwoju anya nke ihe eji arụ ọrụ gị. Ọ bụrụ na ihe eji arụ ọrụ gị dị mgbagwoju anya, mgbe ahụ ịkwesịrị ịzụta ihe eji arụ ọrụ iji kwekọọ na robot ịgbado ọkụ.
A: Kedu ozi m ga-enye ka i wee nwee ike ịkwado rọbọt kwesịrị ekwesị maka m?
Azịza: Biko nye nkọwa zuru ezu nke ihe eji arụ ọrụ ahụ, gụnyere ihe eji arụ ọrụ ahụ, ọkpụrụkpụ ya, ọnọdụ ịgbado ọkụ ya, nha ya na ibu ya.
Q: Ị nwere ike inye ọrụ ahaziri maka ngwaahịa anyị?
Azịza: Ee. Anyị ga-enye gị ngwọta sistemụ ịgbado ọkụ robot ọkachamara dịka ngwaahịa gị siri dị. Naanị ihe ị ga-eme bụ izitere anyị eserese ngwaahịa gị na ihe ịchọrọ iji gbado ọkụ zuru ezu, mgbe ahụ anyị ga-ewepụta atụmatụ teknụzụ ahaziri maka gị.
A: Ị nwere ike izipu injinia na mba anyị maka ịtọlite igwe ahụ?
Azịza: Ee. Anyị ga-eziga injinia na obodo gị ka o nyere gị aka itinye na inye ọrụ, yana ọzụzụ. Nsogbu ọ bụla, anyị nwekwara ike inye ọrụ n'ịntanetị.
Q: Achọrọ m ịma ụdị ịgbado ọkụ maka ngwaahịa anyị, gịnị ka m kwesịrị ime?
Azịza: Ị nwere ike izipu ihe nlele gị na ụlọ ọrụ anyị iji mee nnwale ịgbado ọkụ. Mgbe anyị nwalechara ịgbado ọkụ, anyị ga-ezitere gị vidiyo na foto ịgbado ọkụ maka ntụaka. Anyị ga-eziterekwa gị ihe nlele ndị ahụ maka nkwenye.












