ihe nkwụnye ọkpọkọ na-agbagharị na moto servo
Nha ihe nhazi

Nkọwa
- A na-eji ihe nkwụnye ọkpọkọ a eme ihe maka ọtụtụ ọrụ dị iche iche, site na ọkpọkọ ruo n'ọnọdụ nke akụkụ ndị dị ogologo dịka ihe ndị dị na chassis ma ọ bụ ogwe ọkụ okporo ámá.
- Ihe ndị na-eme ka ịgbado ọkụ na-eme ka mmepụta ihe dịkwuo mma nke ukwuu mgbe a na-agbado paịpụ, ogwe aka, wiil, ikpere aka na ihe ndị ọzọ.
- Enwere ike ịhazi nha na ibu axis nke ịgbado ọkụ, chucks na wiil nkwado dị.

- Enwere ike ịgbanwe ya ka ọ dabara na ụdị rọbọt ndị ọzọ dịka – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Ndị ahịa ga-enye eserese moto, mgbe ahụ anyị ga-ahapụ oghere nrụnye dabere na eserese moto)
- Kabinet PLC dị na nhọrọ.
Dayameta nke ihe nkwụnye
| Ụdị nlereanya | JHY4010T-050 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Klas mkpuchi moto | F |
| Tebụl Ọrụ | Dayameta 500mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu ọrụ Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (enwere ike ịhazi ya) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Ngwa
Akụkụ ụgbọala, akụkụ ígwè, akụkụ ụgbọala, arịa ụlọ ígwè, ike ọhụrụ, nhazi ígwè, igwe owuwu, akụrụngwa mgbatị ahụ, wdg.
Ngwugwu: Akpa osisi
Oge nnyefe: ụbọchị iri anọ mgbe e mechara ịkwụ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
1.Q: Kedu otu esi ahọrọ ihe mkpuchi ọkụ gị?
A: Biko gwa anyị ibu, nha nke ọrụ gị ma gosi anyị foto nke ọnọdụ ịgbado ọkụ ya, mgbe ahụ anyị ga-akwado gị ka ị nwee ike ịgbado ọkụ kwesịrị ekwesị.
2.Ajụjụ: Enwere m ike iji ihe nhazi gị maka robot fanuc/abb/kuka/yaskawa m?
A:Ee. Mana ọ dị mkpa ka ị nye ma wụnye moto ahụ n'onwe gị.
3.Q: Ị na-anabata usoro ahaziri ahazi?
A: Ee, anyị nwere ike imepụta ihe nhazi ahụ nwere ibu dị iche iche na nha tebụl ọrụ.







