ọrụ ọrụ nke tank arc ịgbado ọkụ robot agbakwunyere
Paramita teknụzụ nke onye na-etinye ọnọdụ

Ihe ndị dị na ebe ọrụ robot
1. Rọbọt ịgbado ọkụ:
Ụdị: MIG ịgbado ọkụ robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Rọbọt ịgbado ọkụ TIG:BR-1510B,BR-1920B
Robot ịgbado ọkụ laser:BR-1410G,BR-1610G
2. Onye na-arụ ọrụ
Ụdị: JHY4010T-065
Ụdị: 1-axis headstock positioner
Paramita teknụzụ nke Positioner na-egosi dị ka n'okpuru:
| Ụdị nlereanya | JHY4010T-065 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | 650mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg(enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
3.Isi iyi ike ịgbado ọkụ
Ụdị: Isi iyi ike ịgbado ọkụ 350A/500A
4. Ọwa ịgbado ọkụ
Ụdị: ọkụ oyi na-eme ka ikuku dị jụụ, ọkụ oyi na-eme ka mmiri dị jụụ, ọkụ ọkụ na-eme ka ọ dị ọkụ
5. Ọdụ dị ọcha nke ọkụ:
Ụdị: SC220A
Ụdị: Onye na-ehicha ọkụ ọkụ pneumatic akpaka
Ngwaọrụ ndị ọzọ maka ịrụ ọrụ robot
1. Ụgbọ okporo ígwè na-akpụ akpụ nke robot
Ụdị: JHY6050A-030
2. Ihe mmetụta laser (nhọrọ)
Ọrụ: nledo weld, nhazi.
3. Ákwà mgbochi nchekwa (nhọrọ)
Anya nchebe: 0.1-2m, 0.1-5m; elu nchebe: 140-3180mm
4. Ogige nchekwa (nhọrọ)
5. Kabinet PLC (nhọrọ)
atụmatụ
1. Mgbanwe ọkụ eletrik nke ọnọdụ egbe ịgbado ọkụ, na-azọpụta oge na mgbalị, dị mfe ma dị ngwa ngwa.
2. A na-agbanwe akụkụ egbe ịgbado ọkụ, enwere ike imeghari ya na ụdị njikọta dị iche iche (nhazi njikọ, njikọta njikọta, wdg).
3. Egbe ịgbado ọkụ nwere ọrụ ịgbagharị, enwere ike ijikwa paramita ịgbagharị ahụ, na mgbanwe ahụ sara mbara.
4. Hazie ihe na-etinye isi, ihe na-etinye isi nwere ike ịtụgharị akụkụ ahụ iji mezuo ihe na-ejikọ okirikiri ahụ.
5. Enwere ike ịhazi ihe na-eme ka ọ dị mma site na wiil nkwado a na-agbanwe agbanwe, gbanwee ya maka ogologo ọkpọkọ dị iche iche.
6.Njikwa nke ọkara akpaka, ngwa mgbanwe na nke dị iche iche, ọbụna na akwa weld mara mma.
7. A na-eji moto servo na-anya axis rotary nke positioner, a pụrụ ịchịkwa ọsọ ntụgharị ahụ nke ọma, a pụkwara imezu ihe achọrọ maka usoro ịgbado ọkụ nke ọma.
8. Ọrụ nhazi paramita ịgbado ọkụ, enwere ike ịtọlite paramita ịgbado ọkụ n'ime sistemụ ma ọ bụ paramita ịgbado ọkụ tupu edekọ. Enwere ike iji paramita ịgbado ọkụ ozugbo mgbe ị na-agbado ọrụ nke otu nkọwapụta ahụ oge ọzọ.












