ogwe aka robot nke na-agbado ụkwụ na mig tig nwere rotator axis abụọ

Nkọwa
Ọ dabara adaba maka ịgbado ọkụ akpaka, ịgbado ọkụ na ịgbado ọkụ nke akụkụ ígwè buru ibu dị iche iche na akụkụ dị mgbagwoju anya.
Robot a agafeela asambodo patent nke China Intellectual Property Office, ma nweta asambodo CE maka mbupụ.
Enwere ike ịhazi nha ibu na nha ntụgharị nke ihe nkwụnye 2-axis.
Ọdụ ịgbado ọkụ rọbọt a na-ahazi ngwa dị mfe yana nhazi mgbanwe. Ị nwere ike ịgbanwe nhazi ọdụ dịka ọnọdụ dị n'ala si dị. Ngwa ndị dị n'akụkụ ị nwere ike ịhọrọ gụnyere: ebe a na-agba ọkụ dị ọcha, ebe a na-agbagharị agbagharị, sistemụ nlekota laser, igbe njikwa anya, wdg. Anyị nwere ike inye ọzụzụ teknụzụ n'efu.
Paramita teknụzụ nke onye na-etinye ọnọdụ
| Ụdị nlereanya | JHY4050L-080 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | Dayameta 800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤500kg / ≤1000kg (enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
ihe
Ịgbado ígwè anaghị agba nchara
Ịkwado Aluminom
Ịgbado ígwè carbon
Njikọ ọkpọkọ/paịpụ/efere e ji ígwè rụọ
Ịgbado Oyi Roll
Ngwa
Akụkụ ụgbọala, akụkụ ígwè, akụkụ ụgbọala, arịa ụlọ ígwè, ike ọhụrụ, nhazi ígwè, igwe owuwu, akụrụngwa mgbatị ahụ, wdg.
Ngwugwu:Igbe osisi
Oge Mbuga ozi:Ụbọchị iri anọ ka e mechara kwụọ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
A: Kedu ozi m ga-enye ka i wee nwee ike ịkwado rọbọt kwesịrị ekwesị maka m?
Azịza: Biko nye nkọwa zuru ezu nke ihe eji arụ ọrụ ahụ, gụnyere ihe eji arụ ọrụ ahụ, ọkpụrụkpụ ya, ọnọdụ ịgbado ọkụ ya, nha ya na ibu ya.
Q: Ị nwere ike inye ọrụ ahaziri maka ngwaahịa anyị?
Azịza: Ee. Anyị ga-enye gị ngwọta sistemụ ịgbado ọkụ robot ọkachamara dịka ngwaahịa gị siri dị. Naanị ihe ị ga-eme bụ izitere anyị eserese ngwaahịa gị na ihe ịchọrọ iji gbado ọkụ zuru ezu, mgbe ahụ anyị ga-ewepụta atụmatụ teknụzụ ahaziri maka gị.
A: Ị nwere ike igosi m ụfọdụ vidiyo ngwa?
Azịza: Ee. Ị nwere ike ikiri vidiyo ngwa anyị niile na chanel Youtube anyị site na ịchọ "JHY industrial robot" ma ọ bụ gwa ndị ahịa anyị ka ha zitere gị.
Q: Achọrọ m ịma ụdị ịgbado ọkụ maka ngwaahịa anyị, gịnị ka m kwesịrị ime?
Azịza: Ị nwere ike izipu ihe nlele gị na ụlọ ọrụ anyị iji mee nnwale ịgbado ọkụ. Mgbe anyị nwalechara ịgbado ọkụ, anyị ga-ezitere gị vidiyo na foto ịgbado ọkụ maka ntụaka. Anyị ga-eziterekwa gị ihe nlele ndị ahụ maka nkwenye.












