Igwe na-agbagharị agbado nke nwere ike ịrụ ọrụ nke ọma nke nwere oghere atọ
Nha ihe nhazi

Nkọwa
● Ejiri otu nhazi tebụl arụ ọrụ, otu nhazi ntụgharị kwụ ọtọ nke etiti na sistemụ njikwa eletriki mepụta ihe nhazi ọnọdụ a nke nwere axis atọ.
● Tebụl ọrụ abụọ n'otu ihe eji echekwa ihe, rụọ ọrụ naanị ibu ma butuo ihe eji echekwa ihe n'otu akụkụ, rụọ ọrụ nke ọma nke ọma, emekwara ka oghere dị n'ime ya sie ike.
● Enwere ike ijikwa mmegharị nke ihe nkwụnye ọnọdụ ngwa ngwa site na bọtịnụ mmalite na nkwụsị.
● Enwere ike ịgbanwe ya ka ọ dabara na ụdị rọbọt ndị ọzọ dịka Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Ndị ahịa ga-enye eserese moto, mgbe ahụ anyị ga-ahapụ oghere nrụnye dabere na eserese moto)
PLC kabinet dị na nhọrọ.
Dayameta nke ihe nkwụnye
| Ụdị nlereanya | JHY4030S-180 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Klas mkpuchi moto | F |
| Tebụl Ọrụ | 1800 * 800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka 1600kg |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Isi ngwaahịa nke anyị na-agbado ọkụ positioner
1 axis isi-ọdụ ntụgharị ụdị welding positioner
1 axis head-stock vetikal rotate welding positioner
1 axis kwụ ọtọ na-agbagharị welded positioner
Ọnọdụ njikọ ụdị P nke abụọ
Ọnọdụ njikọta ụdị U nke abụọ
Ọnọdụ njikọta ụdị L nke 2 axis
2 axis ebuli L ụdị welding positioner
Ọnọdụ ịgbado ọkụ kwụ ọtọ nke 3 axis
Ọnọdụ ịgbado ọkụ nke nwere ike ịgbado ọkụ n'elu-ala nke atọ n'axis
Ọnọdụ ịgbado isi na ọdụ nke a na-agbanwe agbanwe nke nwere ike ịgbanwe agbanwe
Ngwugwu: Akpa osisi
Oge nnyefe: ụbọchị iri anọ mgbe e mechara ịkwụ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Q: Ànyị bụ ụlọ ọrụ azụmaahịa ka ọ bụ onye nrụpụta?
A: Anyị bụ ndị nrụpụta nwere ahụmịhe karịrị afọ 10.
Q: Ị nwere robotịk nke gị maka ịgbado ọkụ?
A: Ee. Anyị na-arụkwa ọrụ mmepụta rọbọt.
Q: Enwere ike itinye onye na-etinye ọnọdụ ahụ na akara ngosi onye ahịa
A: Ee, anyị nwere ike itinye akara ngosi nke gị na ya.
Q: Kedu ka ị ga-esi ekwe nkwa ịdị mma ngwaahịa ahụ?
A: Anyị nwere usoro njikwa mma siri ike n'usoro mmepụta, anyị na-anabatakwa ndị ahịa ka ha bịa leta anyị iji lelee ịdị mma ngwaahịa ahụ tupu e nye ha ya.
Q: Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Otu afọ.






