ihe nkwụnye ọkụ dị elu nke ọma yana servo moto
Nha ihe nhazi

Nkọwa
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Ihe ndị na-edozi maka sistemụ robot ịgbado ọkụ
Enwere ike ịtụgharị axis -1 n'usoro kwụ ọtọ, enwere ike ịtụgharị axis nke ọzọ elu na ala maka ịgbado ọtụtụ akụkụ nke ọrụ dị mgbagwoju anya.
- Onye na-edobe ihe na-eji otu ngwaọrụ ịkwọ ụgbọala dị ka robot ahụ ma dị na ọsọ dị elu, ezigbo nkenke, na ibu ọrụ dị elu
- Na-enye mma ịgbado ọkụ dị elu
- Enwere ike imezu ahụ dị obere nke nwere oge a na-anabata nke ọma, inertia na ikike ibu ọrụ.
Enwere ike ịgbanwe ya ka ọ dabara na ụdị rọbọt ndị ọzọ dịka Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Ndị ahịa ga-enye eserese moto, mgbe ahụ anyị ga-ahapụ oghere nrụnye dabere na eserese moto)
PLC kabinet dị na nhọrọ.
Dayameta nke ihe nkwụnye
| Ụdị nlereanya | JHY4030P-080 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Klas mkpuchi moto | F |
| Tebụl Ọrụ | Dayameta 800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg (enwere ike ịhazi 500kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Ngwugwu: Akpa osisi
Oge nnyefe: ụbọchị iri anọ mgbe e mechara ịkwụ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
1.Ajụjụ: Enwere m ike iji ihe nhazi gị maka robot fanuc/abb/kuka/yaskawa m?
A:Ee. Mana ọ dị mkpa ka ị nye ma wụnye moto ahụ n'onwe gị.
2.Ajụjụ: Ọnọdụ gị ọ̀ ga-ekwekọ na robot gị?
A: Ee.






