Ebe a na-etinye ihe na-agbado ọkụ RV nke ọma

Nkọwa
● A na-eji otu tebụl nhazigharị, otu ntụgharị na sistemụ njikwa eletriki arụpụta ihe nkwụnye ọkụ.
● Enwere ike ijikwa mmegharị nke ihe nkwụnye ọnọdụ ngwa ngwa site na bọtịnụ mmalite na nkwụsị.
● Ọrụ ndọtị nke njikwa njikọ na ngwaọrụ ndị ọzọ.
● nwere uru nke obere olu, ọdịdị dị mma, ibu dị mfe na ọrụ dị mfe.
● Nhazi pụrụ iche dịka ọrụ ndị ahịa si dị na usoro ịgbado ọkụ dị dịka arịrịọ si dị
Enwere ike ime table nke ihe na-agbanwe agbanwe n'ime okirikiri ma ọ bụ ọdịdị dị n'elu.
Enwere ike ịhazi nha tebụl ịgbado ọkụ na ibu axis.
● Enwere ike ịgbanwe ya ka ọ dabara na ụdị rọbọt ndị ọzọ dịka Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Ndị ahịa ga-enye eserese moto, mgbe ahụ anyị ga-ahapụ oghere nrụnye dabere na eserese moto)
PLC kabinet dị na nhọrọ.
Dayameta nke ihe nkwụnye
| Ụdị nlereanya | JHY4030U-120 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Klas mkpuchi moto | F |
| Tebụl Ọrụ | 1200 * 650mm/dayameta 1200mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Isi ngwaahịa nke anyị na-agbado ọkụ positioner
1 axis isi-ọdụ ntụgharị ụdị welding positioner
1 axis head-stock vetikal rotate welding positioner
1 axis kwụ ọtọ na-agbagharị welded positioner
Ọnọdụ njikọ ụdị P nke abụọ
Ọnọdụ njikọta ụdị U nke abụọ
Ọnọdụ njikọta ụdị L nke 2 axis
Ọnọdụ ịgbado ọkụ kwụ ọtọ nke 3 axis
Ọnọdụ ịgbado ọkụ nke nwere ike ịgbado ọkụ n'elu-ala nke atọ n'axis
Ngwugwu: Akpa osisi
Oge nnyefe: ụbọchị iri anọ mgbe e mechara ịkwụ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Q: Ànyị bụ ụlọ ọrụ azụmaahịa ka ọ bụ onye nrụpụta?
A: Anyị bụ ndị nrụpụta nwere ahụmịhe karịrị afọ 10.
Q: Ị nwere robotịk nke gị maka ịgbado ọkụ?
A: Ee. Anyị na-arụkwa ọrụ mmepụta rọbọt.
A: Ebee ka ụlọ ọrụ mmepụta ihe gị dị? Kedu ka m ga-esi gaa ebe ahụ?
A: Ụlọ ọrụ anyị dị na Wuxi City na China.
Q: Kedu ka ị ga-esi ekwe nkwa ịdị mma ngwaahịa ahụ?
A: Anyị nwere usoro njikwa mma siri ike n'usoro mmepụta, anyị na-anabatakwa ndị ahịa ka ha bịa leta anyị iji lelee ịdị mma ngwaahịa ahụ tupu e nye ha ya.
Q: Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Otu afọ.






