Ogwe aka robot nke nwere ihe na-agbanwe agbanwe nke nwere oghere atọ, nke nwere ike ịgbagharị n'axis.
Paramita teknụzụ nke onye na-etinye ọnọdụ
| Ụdị nlereanya | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | 1800X800mm / 2500X800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka 1600kg |
| Oke ibu ọrụ | Ibu ọrụ Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (enwere ike ịhazi ⼞500kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Nkọwa
Enwere ike ịtụgharị ihe nhazi nke nwere axis atọ n'otu akụkụ, a pụkwara ịtụgharị tebụl ọrụ abụọ ahụ ma tụgharịa ha ka ndị ọrụ wee guzoro n'otu akụkụ iji bufee ma bufee ihe ahụ. Ọ na-ebelata ọrụ ndị ọrụ ma na-eme ka arụmọrụ ọrụ ka mma nke ukwuu.
Ị nwere ike ịgbanwe nhazi ọdụ dịka ọnọdụ dị n'ala si dị. Ngwa ndị dị n'akụkụ ị nwere ike ịhọrọ gụnyere: ebe a na-edebe ọkụ ọkụ dị ọcha, ebe a na-edebe ihe ntụgharị, sistemụ nlekota laser, igbe njikwa anya, wdg. Anyị nwere ike inye ọzụzụ teknụzụ n'efu.
Ụdị ihe nkwụnye ọkụ 3 axis abụọ maka nhọrọ:
Foto aka ekpe: ihe nkwụnye ọkụ kwụ ọtọ nke nwere oghere atọ
Foto aka nri: ihe nkwụnye ọkụ kwụ ọtọ nke nwere oghere 3
Họrọ ibu ọrụ (ibu ọrụ ọkọlọtọ 300kg/500kg/1000kg) na nha tebụl ọrụ (nha ọkọlọtọ 1800*800mm ma ọ bụ 2500*800mm) nke dabara adaba maka ọrụ gị! Anyị na-anabatakwa nhazi!
ihe
Ịgbado ígwè anaghị agba nchara
Ịkwado Aluminom
Ịgbado ígwè carbon
Njikọ ọkpọkọ/paịpụ/efere e ji ígwè rụọ
Ịgbado Oyi Roll
Ngwugwu:Igbe osisi
Oge Mbuga ozi:Ụbọchị iri anọ ka e mechara kwụọ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
1. Kedu nhazi kacha nta maka ebe a na-agbado ọkụ?
A: Otu rọbọt na otu tebụl ịgbado ọkụ. Maka iberibe dị mgbagwoju anya, o nwere ike ịchọrọ ihe na-agbanwe agbanwe, ọ bụrụ na ịchọrọ ka arụmọrụ ọrụ dị elu, ihe na-agbanwe abụọ bụ ezigbo nhọrọ.
2. Gịnị ka sistemụ robot ịgbado ọkụ dum gụnyere?
A: Sistemụ robot ịgbado ọkụ dum gụnyere ogwe aka robot, onye njikwa, isi iyi ike ịgbado ọkụ, ihe ndị na-etinye ya n'ọnọdụ, ihe ndozi, ihe nhicha egbe ịgbado ọkụ (ọkụ), ogige nchekwa ákwà mgbochi ọkụ nchekwa, wdg.
3. Sistemụ ọdụ robot ọ chọrọ nnukwu ihe achọrọ maka gburugburu ebe obibi?
A: Gburugburu ebe obibi kwesịrị ekwesị bụ: 0~45℃, 20-80%RH (Enweghị mmiri ozuzo).











