Ọrụ robotik nke aluminom anaghị agba nchara 6 Axis

atụmatụ
1. Nhazi eriri nke robot ahụ na-enye ohere ka robot ahụ na-agagharị n'enweghị nsogbu, nhazi ebe ọrụ ahụ dịkwa mma ma dịkwa mma.
2. Kabinet njikwa robot nwere ike ijikwa ruo axes iri na otu, na-ezere nsogbu PLC dị mgbagwoju anya na ọrụ oghere.
3. Enwere ike ijikọ rọbọt JHY na onye na-etinye ihe n'ọnọdụ ahụ, rọbọt ahụ nwekwara ike ịgbado ọkụ n'otu oge mgbe onye na-etinye ihe n'ọnọdụ ahụ na-agbagharị, nke na-eme ka ebe ọrụ a dabara adaba maka ịgbado ọkụ gburugburu.
4. E nwere ọtụtụ ngwa mgbakwunye dị iche iche, dịka ihe mmetụta laser, ákwà mgbochi ọkụ nchekwa na ogige nchekwa.
5. Sistemụ njikwa ahụ nwere ọtụtụ ngwugwu usoro ịgbado ọkụ, nke na-enye ohere iji ụdị ịgbado ọkụ dị iche iche maka ọrụ dị iche iche.
Paramita teknụzụ nke onye na-etinye ọnọdụ
| Ụdị nlereanya | JHY4030D-080 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | Dayameta 800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(enwere ike ịhazi ya nke ọma dịka 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Ihe ndị dị na ebe ọrụ robot
1. Rọbọt ịgbado ọkụ:
Ụdị: MIG ịgbado ọkụ robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Rọbọt ịgbado ọkụ TIG:BR-1510B,BR-1920B
Robot ịgbado ọkụ laser:BR-1410G,BR-1610G
2. Onye na-arụ ọrụ
Ụdị: JHY4030D-080
Ụdị: Ọnọdụ ntụgharị kwụ ọtọ nke 1-axis
3.Isi iyi ike ịgbado ọkụ
Ụdị: Isi iyi ike ịgbado ọkụ 350A/500A
4. Egbe ịgbado ọkụ
Ụdị: egbe oyi na-eme ka ikuku dị jụụ, egbe oyi na-eme ka mmiri dị jụụ, egbe push-dụọ
5. Ọdụ dị ọcha nke ọkụ:
Ụdị: SC220A
Ụdị: Onye na-ehicha ọkụ ọkụ pneumatic akpaka
Ngwaọrụ ndị ọzọ maka ịrụ ọrụ robot
1. Ụgbọ okporo ígwè na-akpụ akpụ nke robot
Ụdị: JHY6050A-030
2. Ihe mmetụta laser (nhọrọ)
Ọrụ: nledo weld, nhazi.
3. Ákwà mgbochi nchekwa (nhọrọ)
Anya nchebe: 0.1-2m, 0.1-5m; elu nchebe: 140-3180mm
4. Ogige nchekwa (nhọrọ)
5. Kabinet PLC (nhọrọ)












