Ọrụ robotik nke aluminom anaghị agba nchara 6 Axis
Nkọwa
Ihe nhazi nke nwere axis abụọ nwere ike iru ±180° ntụgharị kwụ ọtọ na ntụgharị na-atụgharị.
Kabinet njikwa na-achịkwa ntụgharị nke ihe nkwụnye ọkụ ahụ site na kabinet njikwa robot nke na-ejikọ n'okpuru kabinet njikwa robot. N'oge usoro ịgbado ọkụ, ọ nwere ike ime mmegharị dị n'etiti robot na ihe nkwụnye ọkụ ahụ.
Ihe nhazi a dabara adaba maka ọrụ ndị a ga-agbakọta n'akụkụ dị iche iche, a pụkwara iji ya na robot ịgbado ọkụ maka ọrụ ịgbado ọkụ na-agbanwe agbanwe na iji melite arụmọrụ ịgbado ọkụ na ịdị mma.
Paramita teknụzụ nke onye na-etinye ọnọdụ
| Ụdị nlereanya | JHY4030P-080 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Mkpuchi Moto Calss | F |
| Tebụl Ọrụ | Dayameta 800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(enwere ike ịhazi ya nke ọma dịka 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Ihe ndị dị na ebe ọrụ robot
| Ngwaahịa | Ọnụọgụ |
| Rọbọt ịgbado ọkụ nke 6 axis | 1 setịpụ |
| Ihe nkwụnye ọnọdụ axis abụọ | 1 setịpụ |
| Isi iyi ike ịgbado ọkụ | 1 setịpụ |
| Ọkụ ịgbado ọkụ | 1 setịpụ |
| Igbe njikwa | PC abụọ |
| Ebe a na-ehicha ọkụ | 1 setịpụ |
| Rọbọt ahịrị kwụ ọtọ | *m (nhọrọ) |
| Ihe mmetụta laser | 1 setịpụ (nhọrọ) |
| Ákwà mgbochi ọkụ nchekwa | 1 setịpụ (nhọrọ) |
| Ogige nchekwa | *m (nhọrọ) |
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị?
1.Anyị bụ otu n'ime robot ndị na-arụ ọrụ na China maka ịgbado ọkụ.
2. Anyị abụghị naanị ndị na-emepụta rọbọt kamakwa anyị na-emepụta ihe ndị na-eme ka ọ dị mma.
3. Ahụmịhe karịrị afọ iri n'ọrụ robotị jikọtara ọnụ.
4. Sistemụ njikwa robot dị mfe ịrụ ọrụ ma kwụsie ike iji.
5. Sistemụ njikwa robot nwere ike ijikwa ruo axes iri na abụọ.
6. A na-ere ngwaahịa anyị ihe karịrị ógbè iri atọ na ndịda ọwụwa anyanwụ Eshia, ọdịda anyanwụ Eshia, Yuropu, North America, South America, Australia, wdg.













