Ọnọdụ servo dị arọ nke nwere oke ibu abụọ
Nha ihe nhazi

Nkọwa
- Kedu ka ihe nkwụnye ọnọdụ L nke a na-agbanwe agbanwe si aga?
Axis 1 nwere ike ịtụgharị 360° n'ụzọ kwụ ọtọ, axis nke ọzọ nwere ike ịtụgharị 360° n'aka ekpe na aka nri.
A na-ejikarị usoro nhazi worktable na usoro ntụgharị eme ihe maka ịgbado ọkụ, nke na-ahapụ akụkụ ọrụ nke edobere na worktable n'akụkụ njikọta achọrọ ma ọ bụ dabara adaba site na ibuli, ntụgharị na ịkpụgharị nke worktable.
- Kedu ka onye na-ahazi ọnọdụ si arụ ọrụ?
Usoro nhazi ịgbado ọkụ bụ ụdị ntinye akụkụ, ụdị ntụgharị isi na ọdụ, ụdị ntụgharị isi na ọdụ, ụdị ntụgharị isi na ọdụ na ụdị ntụgharị okpukpu abụọ, wdg.
Ọ nwere ike dakọọ na njikwa ịgbado ọkụ ka ọ bụrụ igwe ịgbado ọkụ pụrụ iche na-akpaghị aka, ọ dakọkwara na ngwa robot na robot iji mepụta akpaaka ịgbado ọkụ. Anyị nwekwara ike ime ihe nkwụnye ịgbado ọkụ ahaziri ahazi dịka ọrụ ndị ahịa na ihe teknụzụ dị iche iche chọrọ si dị.
Dayameta nke ihe nkwụnye
| Ụdị nlereanya | JHY4030L-080 |
| Voltaji Ntinye Enyere Ego | Otu usoro 220V, 50/60HZ |
| Klas mkpuchi moto | F |
| Turntable | Dayameta 800mm (enwere ike ịhazi ya) |
| Ibu | Ihe dị ka kilogram 400 |
| Oke ibu ọrụ | Ibu Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (enwere ike ịhazi 1000kg) |
| Imeghachi ihe | ±0.1mm |
| Kwụsị Ọnọdụ | Ọkwa ọ bụla |
Ngwa
Akụkụ ụgbọala, akụkụ ígwè, akụkụ ụgbọala, arịa ụlọ ígwè, ike ọhụrụ, nhazi ígwè, igwe owuwu, akụrụngwa mgbatị ahụ, wdg.
Isi ngwaahịa nke anyị na-agbado ọkụ positioner
1 axis isi-ọdụ ntụgharị ụdị welding positioner
1 axis head-stock vetikal rotate welding positioner
1 axis kwụ ọtọ na-agbagharị welded positioner
Ọnọdụ njikọ ụdị P nke abụọ
Ọnọdụ njikọta ụdị U nke abụọ
Ọnọdụ njikọta ụdị L nke 2 axis
Ọnọdụ ịgbado ọkụ kwụ ọtọ nke 3 axis
Ọnọdụ ịgbado ọkụ nke nwere ike ịgbado ọkụ n'elu-ala nke atọ n'axis
Ngwugwu: Akpa osisi
Oge nnyefe: ụbọchị iri anọ mgbe e mechara ịkwụ ụgwọ tupu oge eruo
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
1.Ajụjụ: ihe na-eme ka ọ dị mma, ò nwere ike ịrụ ọrụ na rọbọt Fanuc m?
A: Ee
2. Ihe nhazi gị ọ ga-ekwe omume ime ka robot ABB m dị n'otu?
A: Ee, wụnye otu moto ahụ dị ka robot gị na positoner.
3.Ajụjụ: Kedu ka esi achịkwa ihe na-eme ka ọnọdụ ahụ dị mma?
A: Mgbe ị na-eji robot JHY, sistemụ njikwa robot anyị nwere ike ijikwa ya; mgbe ị na-eji robot akara ndị ọzọ, anyị nwere ike inye onye na-edobe ọnọdụ ahụ ka ọ rụọ ọrụ na robot gị.






